Бард-вечір


У день народження Т. Шевченка “Молода Лемківщина” разом зі студентською радою Львівської національної академії мистецтв провели вечір пісні та поезії.
Захід проходив в актовому залі Академії мистецтв і почався з прочитання своєї поезії молодими поетами. Зокрема свої вірші прочитали Зятик Марія, Ожібко Сергій, Звіздецька Аліна, Свистун Ігор. Вслід за цим звучали пісні: спочатку несміливі, коли в основному співали барди, а молодь слухала, ледь чутно намугикаючи знайомі мотиви.  Однак з кожною наступною композицією вечір ставав енергійнішим, набирав обертів і багатоголосся.
Співали як пісні на слова Шевченка, так і авторські, українські естрадні, пісні молодіжних колективів та лемківські. Пісні чергувалися, були серед них знані і менш відомі, веселі і тужливі, ліричні, про кохання і про все, про що хочеться співати. Лемківські пісні та поезія надавали вечору своєрідного колориту. Міхаела Мушинка, що приїхала зі Словаччини, заспівала кілька пісень, знані серед лемків (русинів-українців) Словаччини.
Цікаво, наскільки вся ця пісенна різноманітність могла поєднатися в один вечір,  однак саме в цьому була його краса.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *