ФЕСТИВАЛЬ КУТІ ТА ЛЕМКІВСЬКОЇ КОЛЯДИ

За повідомленням Тернопільської ОДА, учасники та гості фестивалю матимуть нагоду взяти участь у різдвяних дійствах, притаманних лемкам, поколядувати разом із фольклорними колективами з Тернопільської та сусідніх з нею областей, побачити обряд «Маланка» та вертеп, покататися на санях, запряжених кіньми.

Ще однією родзинкою свята має стати фестиваль куті. Учасникам фестивалю запропонують почастуватися кутею, яку представить кожен район, фольклорний колектив, господині, оголошені до участі у фестивалі.

Організатори обіцяють, що гості зможуть побачити виступити колективів не тільки біля ватр, а й в одному з трьох лемківських будиночків майбутнього скансена “Лемківське село”.

Наразі оргкомітет свята тільки створюють, але відомо, що потенційні учасники фестивалю куті можуть зголошуватися у Тернопільський обласний центр народної творчості за тел. (0352) 25-28-75 та 25-44-31.

Довідка:

Урочище “Бичова” розташване на відстані 5-6 км від райцентру Монастириська у сторону Івано-Франківської області. Доїхати туди можна рейсовими автобусами з райцентру або ж власним транспортом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *