Львів пом’янув Антонича

 

Діти з Бортятинської школи, які відвідують гурток-студію «Друзі Антонича» при музеї, читали поезію свого великого земляка. Теплі слова про поета виголосили завідувач музеєм-садибою Антонича Ольга Дядинчук, керівник літературної студії при музеї Зеновій Филипчук, представник товариства «Лемківщина» у Львові Андрій Тавпаш, голова Асоціації книговидавців Михайло Ватуляк, директор видавництва «Каменяр» Дмитро Сапіга, який подарував дітям нові видання.

Літературне свято за участю юних поетів із гуртка «Друзі Антонича» продовжилось у селі Рокитному – в заміській садибі відомого львівського поета і громадського діяча Романа Лубківського, – який доклав чимало зусиль для створення музею-садиби Антонича у Бортятині.

Діти у невимушеній атмосфері спілкувалися із «справжнім поетом», читали вірші Антонича і свої перші проби пера. Звичайно, підтримка і тепле слово Романа Лубківського можуть бути визначальними для подальшої долі юних поетів. Вони запам’ятають і цю невимушену атмосферу, і дерев’яну альтанку з портретом Антонича, смачний суп, яким їх частували тут, і, мабуть, собаку Цезаря, який весь час сидів біля них і теж, здається, слухав поезію. Усе розумів, тільки не вмів декламувати…

Фото: Йосип Марухняк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *