Лемківські місця Львова

12 серпня 2013 року у приміщенні Музею етнографії та народного промислу у Львові відбулася презентація проекту «Лемківські місця Львова».

Авторами проекту є активісти ЛОМГО «Молода Лемківщина» – Богдан Сиванич, Назар Радь та Олесь Куйбіда та ЛОО ВУТ «Лемківщина». Проект виконувався за підтримки управління туризму Львівської міської ради в рамках реалізації соціально-культурних заходів.

У рамках проекту розроблено туристичний маршрут та мапу накладом 6 тис. примірників. Мапи поширюватимуться через інформаційні центр Львівської міської ради, туристичні агентства, мережі костелів та закладів харчування.

Як показали наступні події поява карти «Лемківські місця Львова» є на часі, затребуваною та має свою вдячну аудиторію. Презентація проекту отримала великий резонанс у львівських ЗМІ та лемківській громаді. Про це показали сюжет Канал «24» та ТРК Львів, написали у Радіо Свободі, Львівській газеті, Новий погляд, 20 хвилин, інформаційних агенціях ZIK, ZaxidNet, ГалІнфо, інтернет виданнях Купол, Join, ДивисьІнфо.

24 серпня 2013 року у рамках IVМіжнародного Конгресу Української Діаспори відбулася перша екскурсія по маршруту «Лемківські місця Львова», який буде внесено до переліку туристичних маршрутів Львова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *